• Oliebollentoernooi 28 december

    Oliebollentoernooi 28 december

    Dames en heren, Dit jaar wordt wederom het toffe oliebollentoernooi georganiseerd. Het alom bekende ...

  • Nieuwe aanmeldingen

    Nieuwe aanmeldingen

    Doordat we overgaan op een nieuw systeem kan het momenteel wat langer duren voordat de nieuwe aanmel...

  • Wedstrijdschema
  • Arbitrage
  • Trainingstijden
  • Teamindelingen
 Thuiswedstrijden in de week van 4 decemberTegen
08-12 20:30H1Grasshoppers
10-12
Ronde 1

12:00U12ABC Apollo
12:00U12BJBC Noorderhaven
12:00H3BC Apollo
Ronde 2
13:30U14BMBCA
13:30U20KTC
13:45U14AWindmills
Ronde 3
15:15U16MBCA
15:15H2Flashing
DatumTijdScheids 1Scheids 2/ Schrijver 3Schrijver 1Schrijver 2Bij team
02-1216:00J. van LithS. RoodJ. HartsinckU22
08-1220:30B. LuntzNick RuiterW. AnemaH1
10-12 Zaaldienst11:30A. PollW. Brouwer
Ronde 1
12:00S. LooijengaD. StancoC. van der BieR. NijmanH3
12:00P. LangereisJ. HartsinckJ. van LithD. de la RivaU12A
12:00M. van LithD. van DoornB. SpoorR. KwakelU12B
Ronde 2
13:30L. SintiagoH. KuijlL. van BuurenM. Lopez PekelU14A
13:30J. BollemeijerS. de WitA. BalJ. de RegtU20
13:45S. KeizerB. KurversD. RamonC. KonstantinidisU14B
Ronde 3
15:15P. StokebroekT. HartsinckA. PollW. BrouwerH2
15:30R. RuijgrokP. BeentjesN. JonesD. BruinU16
    
DagLocatieTijdTeam
MaandagKuikensweg17:00 - 18:00Nieuwe leden
18:00 - 19:30Meiden
DinsdagKuikensweg18:30 - 20:00U20
20:00 - 21:00Recreanten
Walvis18:30 - 20:00U14A
18:30 - 20:00H2
18:30 - 20:00U16
Castricum21:00 - 22:30H1
WoensdagKuikensweg18:30 - 20:00U14A
Dreef18:30 - 20:00U14B
20:00 - 22:00U22
DonderdagDreef18:30 - 20:00U16A
Walvis18:00 - 19:15U12A
Walvis18:00 - 19:15U12B
18:00 - 19:00U14B
19:15 - 20:30U20
19:00 - 20:00Meiden
19:15 - 20:30U22
20:00 - 22:00H1
20:30 - 22:00H2
20:30 - 22:00H3 + Recreanten
   
H1Tom Bergenhenegouwen
Eddy Idrizovic
Hein Kuijl
Guido de Kwaadsteniet
Lennart Meijland
Dennis Roos
Mike Roos
Joost Smetsers
H2Jan Bollemeijer
Marc de Koning
Paul Kurvers
Sander Looijenga
Mark Meinderstma
Nick Ruiter
Dave Stanco
Sjors de Wit
H3Ali Bal
Terry Hartsinck
Stephan Keizer
Brian Kurvers
Brian Luntz
Luigi Sintiago
Patrick Stokebroek
Tom van Zon
U22Wouter Anema
Roberto Beentjes
Niels Bruins
Mathijs Koper
Stan Rood
Niels Ruiter
Jorge Miguel Simental Fierro
Sven Wortel
U20Pim Beentjes
Corné van der Bie
Dion van Doorne
Jay Hartsinck
Nèftali Jones
Pim Langereis
Jesse van Lith
Max van Lith
Ruben Ruijgrok
Bram Spoor
MU18Mynthe Faber
Britt Kies
Sarah van Wieringen
Lianne Zoontjes
U16Ide Abma
Darius Acar
Rijk van Bellen
Luc van Buuren
Patrik Kalocsai
Jathushan Kandasamy
Christos Konstantinidis
Mika Lopez Pekel
Diego Ramon
Jordi de Regt
U14ADagmar Bruin
Levi Burger
Jonas van Kilsdonk
Ruben Kwakkel
Rick Nijman
Aitana Rijs Zamorano
Danny de la Riva
Yalisa Sintiago
Marloes de Vries
U14BGuus Banis
Noud Braun
Wessel Brouwer
Omerhan Coban
Thijs van Keulen
Tim Piepers
Arthur van Santen
Emre Soysal
Mick Vervest
U12AJoris Blackstone
Yamaira van der Goes
Saar de Jong
Sybren Kleijn
Hayat Koca
Ruben Meyer
Jolein Morren
Zara Ruijgrok
Jens Vloon
Ties Zonneveld
U12BMax ten Broecke
Finn van Dessel
Sam Geerling
Tycho Geers
Barry Hoogewerf
Jayden Soenessardien
Shane Soenessardien
Jerbraino Willems
Tim van der Zon

schema's voor ...

Aankomende thuiswedstrijden

Aankomende thuiswedstrijden

Trainings schema 2017

Trainings schema 2017

Arbitrage schema

Arbitrage schema