• Sponsoren

  • Racing Beverwijk MSE 2 BASKETBALL zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haring, StephanTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Racing Beverwijk MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Amsterdam MSE 31614021326113119528
    2The Challengers MSE 11813051318119812026
    3BC APOLLO Amsterdam MSE 21812061331112720424
    4D.E.D. MSE 2171106111910932622
    5U.S. MSE 2171106118211166622
    6Harlemlakers MSE 317809124112231816
    7MSV/Zeemacht MSE 21780911381230-9216
    8MBCA Amstelveen MSE 11880101416130611016
    9VBC Akrides MSE 217701011501229-7914
    10Volendam MSE 116601011301150-2012
    11Racing Beverwijk MSE 217501211801296-11610
    12Flashing Heiloo MSE 118001810741506-4320
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Anema, JorisTeamspeler
    Anema, WouterTeamspeler
    Bollemeijer, JanTeamspeler
    Ruiter, NickTeamspeler
    Ruiter, NielsTeamspeler
    Toepoel, StefanTeamspeler
    Wortel, SvenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Racing Beverwijk MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    69,41

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    76,24

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,59

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide