• Sponsoren

  • Racing Beverwijk MSE 2 BASKETBALL zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Anema, JorisTechnische stafCoach
    Wortel, SvenTechnische stafAssistent-coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 18:00Racing Beverwijk MSE 2 - BV Aalsmeer MSE 1De Walvis
    27 sep. 14:30BC Schrobbelaar MSE 2 - Racing Beverwijk MSE 2Sportcentrum Universum
    10 okt. 17:15De Hoppers MSE 1 - Racing Beverwijk MSE 2Vredehof
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Racing Beverwijk MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Aalsmeer MSE 111008171102
    2SV Christofoor MSE 11100817922
    3BC Triple Threat MSE 11100747312
    4BV Early Bird MSE 100000000
    5De Hoppers MSE 100000000
    6Racing Beverwijk MSE 200000000
    7BC Schrobbelaar MSE 200000000
    8U.S. MSE 400000000
    9Blue Stars MSE 210017981-20
    10The Challengers MSE 210017374-10
    11BV Hoofddorp MSE 210017181-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Anema, JorisTeamspeler
    Anema, WouterTeamspeler
    Gerven, Roel vanTeamspeler
    Koper, MathijsTeamspeler
    Stanco, DaveTeamspeler
    Toepoel, StefanTeamspeler
    Wortel, SvenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Racing Beverwijk MSE 2

    VS

    BV Aalsmeer MSE 1

    19 september 202018:00 uur
    De Walvis Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Racing Beverwijk MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide