• Sponsoren

  • Racing Beverwijk MSE 2 BASKETBALL zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haring, StephanTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 20:30Racing Beverwijk MSE 2 - Onze Gezellen MSE 2 *De Walvis
    8 feb. 14:00BV Amsterdam MSE 3 - Racing Beverwijk MSE 2Van Hogendorphal
    15 feb. 18:00Racing Beverwijk MSE 2 - Volendam MSE 1De Walvis
    22 feb. 12:00Harlemlakers MSE 3 - Racing Beverwijk MSE 2Calandhal Hal 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 jan.D.E.D. MSE 2 - Racing Beverwijk MSE 281 - 58
    17 jan.VBC Akrides MSE 2 - Racing Beverwijk MSE 264 - 72
  • Poulestanden Racing Beverwijk MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Amsterdam MSE 3141202106690715924
    2The Challengers MSE 11512031142100613624
    3U.S. MSE 215100510439707320
    4BC APOLLO Amsterdam MSE 2151005108891417420
    5D.E.D. MSE 215100510119605120
    6VBC Akrides MSE 2148069959672816
    7Volendam MSE 1136079269121412
    8MBCA Amstelveen MSE 114608112210517112
    9Harlemlakers MSE 31560910901107-1712
    10MSV/Zeemacht MSE 213508845962-11710
    11Racing Beverwijk MSE 2145099541028-7410
    12Onze Gezellen MSE 2 *1430118651007-1426
    13Flashing Heiloo MSE 11500158621218-3560
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Anema, JorisTeamspeler
    Anema, WouterTeamspeler
    Bollemeijer, JanTeamspeler
    Ruiter, NickTeamspeler
    Ruiter, NielsTeamspeler
    Toepoel, StefanTeamspeler
    Wortel, SvenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Racing Beverwijk MSE 2

    VS

    Onze Gezellen MSE 2 *

    01 februari 202020:30 uur
    De Walvis Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Racing Beverwijk MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    68,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    73,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,71

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide